Mistroství ČR

UNIČOV byl tento víkend místem konání jednorázového Mistroství ČR v bikrosu kategorií Chalenge. Třinečtí svou účástí neváhali a reprezentovali oddíl ve standartním obsazení kromě Ondry Ostruszky, který ještě doléčuje svou zlomenou kličku. Ten se závodu účastnil pouze jako divák…

Daniel Havela svým nejlepším výsledkem obhájil loňské druhé místo a nechal před sebou pouze Mikuláše Nevrklu ze Šumperku stejně jako loni.
V Kategorii Cruiser mini kterou jezdí Daniel jako svou druhou kategorii skončil obdobně na 2. místě.
David Kantor, který se připletl při jedné rozjídce do kolize  a  tímpádem mu rozjezdy stačily na 6 místo.

Míša Wantuluková skončila v nabité kategorii 5.  Měla navíc , ale start jí nevyšel podle představ a spupeři jí již nenechali šanci posunout se dopředu.
Dech beroucí výkon předvedl Matěj Fabisz, který jak sám po dojetí tvrdil že není spokojen s výkonem  (taky na 5.místě) , ale jeho jízda byla plná bojovnosti, drajvu a technického umění.
Premiéru na MČR měl Marek Štoc , který reprezentoval v kategorii 16let  a vůbec ne špatně. Finále mu sice soupeři nepustili , ale v malém finále dojel na druhém místě a zapsal tak svoje Jméno do tabulky na 10. místě MCR.
Adam Březina v pátek na tréningu před závodama nepříjně spadl a narazil si žebra. To ho v podstatě vyřadilo ze závodů v nejnabitější katgorii ELITE.
Ivetka jela svůj standart v katerii 6.let

V Neděli se jel na stejné dráze další závod Moravské Ligy. Výsledky dodám později. Petr O

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Reporty ze závodů a jeho autorem je Petr. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.