Víkendová Studénka

O tomto víkendu jsme hostili dráhu ve Studénce a to v Sobotu i v Neděli.
Počasí bylo skvělé a na závodění ideální. Teploty byly sice kolem 8 stupnu ale naštěstí nepršelo, tak se jel bikros jak má  a ne bahenní lázen jak jsme to zažili na závodech ve Studénce  v loni. Naši se poctivě účastnili všichni. Nejlepším bodovaným i oceňovaným výsledkem zajel Adam Březina,který v Sobotu i v Neděli ovládl kategorii 17+ a Elite a vyhrál.
Našim mladším to šlo taky výborně. Míša Wantulokvá brala Bronz v Sobotu i v Neděli. Dan Havela bral po oba dny stříbro. Ondra v Sobotu 5 a v Neděli po pádu 7. misto. Nováček Matyáš Funiok v Neděli postoupil do finále kde taky poznal dráhu z blízka a po pádu dojel na 8. místě. Finálová jízda akorát se zavřela pro Matěje Fabisze a Davida Kantora kteří dojeli těsně na 3 nepostupovím místě z opravných jízd. Naše nejmladší jezdkyně , věčně usměvavá Ivetka Wantuloková taky zvládla oba dva závody a svou jízdou si opět zasloužila pozornost a oblibu všech přítomných. Zdaví Petr O.

Příspěvek byl publikován v rubrice Reporty ze závodů a jeho autorem je Petr. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.