Mistroství Republiky kat Chalenge v Nižboru

Tuto Sobotu proběhlo jednorázové Mistroství republiky BMX v údolí řeky Berounky – Nižbor. Náš oddíl samozřejmě nechyběl a sbíral dobré výsledky:

V kategorii 14 let máme vicemistra republiky Daniela Havelu , který akorát nepřekonal raketový start kolegy Mikuláše Nevrklu ze Šumperku (B4 team) a dojel ve finálové jízdě na 2.místě.
Dalším skvěle hodnoceným finálovým výsledkem bylo 5.místo Ondry Ostruszky, který nechyběl na finálové rampě spolu s Danielem Havelou.
Finále okusila i Míša Wantuloková ,která po skvělém startu byla vidět na 4.místě však po technické zádrhelu se propadla až na 8 .místo ve finále CR.
Což na je MCR taky velice hodnocené místo.

Finále těsně uteklo Matěji Fabiszovi a Davidu Kantorovi, kteří po odjetí malého finále vítšzstvím potvrdili 9.místo celkově. Ivetka vše jistila ze zadních pozic a už si brousí kliky na nováčky v kat.6let na příští rok 🙂

Jako poslední nás čekají dvoudenní závody v Míkovichích kde se oderhraje 11 + 12 závod Moravské Ligy. Tam náš oddíl bude sbírat oceněné výsledky za celou letošní sezonu závodů Moravské Ligy. Nejlépe si vede průběžně s bodovým náskokem Daniel Havela na 1 .místě v kat. 13/14 let.

Příspěvek byl publikován v rubrice Reporty ze závodů a jeho autorem je Petr. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.