Rychleby aneb – motivační video SUPERFLOW TRAIL

Pro zpestření tohoto Vánočního lenošení Vám zde písnu jedem náš podzimní zážitek z bajktripu na Rychlebské Hory.
Letos na podzim jsme s Ondrou a partou bikerů stihli zrealizovat 2 denní výlet na Rychlebské stezky. Díky skvělému průvodci , který je v tamních horách jako doma, jsme mohli okusit jak klasické již zmapované traily vhodné opravdu spíše pro celopéra , tak část trailů které byly ještě ve výstavbě. Do poslední chvíle cestou nahoru jsem nechtěl věřit přemotivovaným slibům a řečím o bikerském ráji s přirovnáním s kanadskými Whistlery apod.
V první části jsme si dali standartní dávku místních trailů, které zde jsou skvěle vyznačeny a jsou chytře rozloženy kvůli jejich propojení a dostupnosti.
Poté jsme začli stoupat lesem do neznáma…. pak jsme začali sjíždět… a žasnout… upravený hladký trail. Rovinka, dvoják, klopenka spojená s výskokem na bouli a sešup, troják a hurá  na další várku překážek atd atd. Skvěle postaveno tak, že si jízdu užije jak amatér tak hlavně “ bikrosák“ který se zde cítí jak na dráze (krom šířky tratě .)) a naskače si co se mu líbí a a na co se cítí.  Traily jsou umístěny v nádherné přírodě, střídají se typy lesů a povrchu..prostě paráda..

Opravdu klobouk dolů před všemi, kteří se podílejí na výstavbě a organizací tohoto projektu.

Na Jaře následujícího roku 2013 se tyto již dokončené stezky oficálně zpřístupní a že se nejedná a žádné cesty kolem jezírka je vidět i na upoutávce Petra Slavíka

Pro nás bikrosáky  a bajkery to doporuřuji jako tip na supr výlet spojený s koupáním v lomech a kempování v přírodě.

Video upoutávka:
http://vimeo.com/56043752


Ostatní info:
http://www.rychlebskestezky.cz/cs/

S Pozdravem Petr O.

Příspěvek byl publikován v rubrice Různé a jeho autorem je Petr. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.